KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16064434
nr 1606 4434
Oidentifierad konstnär. Venedig. Signerad. Olja på duk, 99x68 cm, yttermått inklusive ram: 113x82 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:23:18
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr